PolSharing

NOWA CENA!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ze względu na znaczący wzrost kosztów obsługi płatności, z dniem 1 czerwca 2021 roku zostaje zaktualizowany cennik korzystania z usługi.

Nowa cena za dzień wynosi 0.99zł

Ponownie rekomendujemy realizację płatności w Bitcoin Cash (BCH) zamiast w Bitcoin (BTC). Transfery w Bitcoin Cash realizowane są w ciągu kilku/kilkunastu minut a ich koszt to kilkanaście groszy a nie nawet kilkadziesiąt złotych jak to ma miejsce w przypadku Bitcoina. Zakup Bitcoin Cash (BCH) oraz realizacja płatności są identyczne jak przy korzystaniu z Bitcoina (BTC). Środki przesyła się tak samo, korzystając z tego samego adresu. Zaksiegowanie transakcji realizowane jest po kliknięciu przycisku "Sprawdź transakcje BCH" w zakładce Finanse.

Zakończono wprowadzanie zmian w systemie!

ROZWIŃ/ZWIŃ

Witamy w PolSharing

PolSharing to system umożliwiający swoim użytkownikom oglądanie wszystkich polskojęzycznych kanałów dostępnych w satelitarnych ofertach operatorów NC+ oras Cyfrowy Polsat (Uwaga! Oferta nie obejmuje obecnie kanałów nadawanych w 4K). Przeznaczony jest dla tych, którzy znajdują się poza obszarem działania oficjalnych dystrybutorów, albo których nie stać na drogi abonament. Cena korzystania z naszych usług to jedyne 0.99 zł dziennie. Płatności realizowane są z wykorzystaniem Bitcoin'a lub Bitcoin Cash'a).
System działa na zasadzie cardsharingu, to znaczy udostępnia użytkownikom uprawnienia z oficjalnych kart operatorów. Do korzystania z naszej oferty potrzebne są jedynie: antena satelitarna, dekoder działający w systemie Enigma2 oraz dostęp do Internetu.
Wszelkie wątpliwości wyjaśni instrukcja jak zacząć.

Bardzo prosimy o zaznajomienie się z "Polityką prywatności" oraz "Zasadami korzystania z serwisu" znajdującymi się na dole strony przed rozpoczęciem korzystania z serwisu.
Wiadomości
Koniec KSW na kanale Polsat PPV
2021-12-16 11:43:11
Z przykrością informujemy, że od grudnia 2021 Polsat przestaje transmitować na żywo gale KSW. Od tej pory KSW dostępne będzie na platwofmie Viaplay. Oznacza to, że KSW nie będzie juz dostępne drogą satelitarną.
Ciemność na niektórych kanałach
2021-07-07 18:22:03
Wprowadzone ostatnio zmiany w transmisji spowodowały, że na kilku kanałach pojawiła się ciemność. Aby przywrócić te kanały należy upewnić się, ze Oscam działa w wersji co najmniej 11390 oraz dopisać jedna linijkę do naszego readera w oscamie (w pliku oscam.server):
disablecrccws_only_for = 1884:000000;0500:050F00;0B01:000000;1813:000068
Można też pobrać gotową, zaktualizowaną wersję pliku oscam.server z zakładki Subskrypcje.

Jeżeli ktoś preferuje konfigurowanie readera przez formularz, to poprawkę może wprowadzić wykonując poniższe kroki:
  1. Otwórz stronę Oscama przez przeglądarkę: http://ipdekodera:8888 (podstaw adres IP Twojego dekodera)
  2. Przejdź do zakładki readers i otwórz nasz reader
  3. Znajdż pole "Skip CWs checksum test only for:" i wpisz do niego wartość (bez cudzysłowów):
    "1884:000000;0500:050F00;0B01:000000;1813:000068"
  4. Kliknij na dole save i gotowe
Użytkownicy korzystający z emulatora CCcam musza go zaktualizować do najnowszej wersji 2.3.9.
UWAGA - BARDZO WAŻNA INFORMACJA O BLOKOWANIU SUBSKRYPCJI!
2017-01-01 12:43:50
Niektóre nowe dekodery Vu+ np. Zero, Solo2 4K zostały oryginalnie wyposażane we wtyczkę szybkiej zmiany kanałów (Fast Channel Change - FCC), która zaśmieca serwer. Wtyczka ta MUSI być bezwzględnie wyłączona, w przeciwnym przypadku będziemy zmuszeni wyłączyć subskrypcję. Bardzo prosimy o upewnienie się czy taka wtyczka jest wyłączona zanim się uruchomi subskrypcję. W przypadku jeżeli subskrypcja już przestała działać, upewnij się że wtyczka FCC jest wyłączona i skontaktuj się z nami celem wznowienia subskrypcji. Problem dotyczy obecnie wyłącznie dekoderów Vu+. Według naszej wiedzy użytkowników innych dekoderów ta informacja nie dotyczy.
PODANY UŻYTKOWNIK NIE ISTNIEJE
Z jednego adresu IP można stworzyć tylko jedno konto w ciągu 30 minut. Zapraszany później.
Polityka prywatności
Zachowanie prywatności oraz absolutnej anonimowości użytkowników PolSharing jest naszym najwyższym celem. Cały system został zaprojektowany tak, żeby utrzymać absolutną poufność tego kto, kiedy i w jaki sposób korzysta z naszych usług. Dołożyliśmy wszelkich starań aby żadne informacje pozwalające identyfikować użytkowników nigdy nie były potrzebna - żadnych adresów email, imion, numerów telefonów, adresów itp. Dlatego też na żadnym etapie wykonywania usługi przez PolSharing żadne tego typu informacje nie są gromadzone przez nas ani nie jest możliwe ich gromadzenie przez podmioty zewnętrzne.

Szyfrowana komunikacja z PolSharing

Komunikacja z serwis internetowy, na którym się właśnie znajdujesz jest zabezpieczony certyfikatem SSL więc wszystkie informacje wymieniane między Tobą a nami są szyfrowane i niedostępne osobom postronnych np. administratorowi sieci czy dostawcy Internetu.

Anonimowość konta użytkownika

Założenie konta w PolSharing nie wymaga podania jakichkolwiek danych. Konto tworzone jest automatycznie przez system a użytkownikowi udostępniany jest unikalny, 40-to znakowy klucz dostępu (np. 494898558F0930840916AE2098410B40DF2BAF4A) służący do logowania. Nie są potrzebne żadne inne dane.
Nowo stworzone konto zostaje automatycznie oznaczone unikalnym 8-mio znakowym identyfikatorem (np. E55FA437) wykorzystywanym do identyfikacji konta przy zgłaszaniu problemów do administratora PolSharing.

Anonimowość płatności

Wszystkie operacje pienięzne realizowane są z wykorzystaniem walut Bitcoin oraz Bitcoin Cash - całkowicie anonimowych i absolutnie bezpiecznych walut. Nie ma możliwości sprawdzenia kto przekazał środki, komu je przekazał i za co. Dlatego wszystkie takie transakcje są całkowicie anonimowe. Ceny naszych usług wyrażone są w złotówkach jednak płatności dokonuje się wyłącznie z wykorzystaniem wspomnianych walut. Jeżeli Bitcoin lub Bitcoin Cash to dla Ciebie coś nowego, zajrzyj do naszej instrukcji, do działu Bitcoin, gdzie wyjaśnisz wszystkie wątpliwości.

Poufność komunikacji dekodera z serwerem

Dekoder posiadający aktywną subskrypcję łączy się z naszym serwerem przez kanał szyfrowany 224 bitowym kluczem (np. F8941BD0340DEE85470FC0498AFC) wiec nie ma możliwości podejrzenia treści takiej komunikacji.
Zasady korzystania z usług
Robimy z naszej strony wszystko aby zapewnić naszym użytkownikom komfort oraz absolutne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Dlatego też ustaliliśmy reguły na jakich ta współpraca będzie się odbywać. Jeżeli poniższe warunki są dla Ciebie nie do zaakceptowania, nie możesz korzystać z naszych usług. Jesteśmy jednak przekonani, że poniższe reguły uznasz za oczywiste i nie będą stanowić dla Ciebie żadnego ograniczenia.
Zasad jest ledwie kilka jednak ich naruszenie doprowadzi nieuchronnie do zablokowania konta użytkownika.

Jedna subskrypcja = jeden dekoder

Pojedyncza subskrypcja może być wykorzystywana na jednym i tylko jednym dekoderze. Próba uruchomienia tej samej subskrypcji na kolejnym dekoderze spowoduje wyłączenie jej na poprzednim. Częste przełączanie jednej subskrypcji między dekoderami, które poważnie wpływa na obciążenie serwera będzie skutkowało jej zablokowaniem.

Nieaktywna subskrypcja

Jeżeli subsbrypcja wygasła, powinna być ona doładowana bądź wyłączona na dekoderze aby ten nie obciążał serwera. Jeżeli przez 48 od wygaśnięcia subskrypcji nie zostanie ona wyłączona, adres IP z jakiego realizowane jest połączenie przestanie mieć dostęp do serwera.

Zakaz współdzielenia

Mamy świadomość, że istnieją programy umożliwiające przekazywanie uprawnień z pojedynczej subskrypcji większej ilości dekoderów. Ich użycie jest zabronione. Konto uzytkownika, który będzie współdzielił subskrypcję, zostanie zablokowane bez możliwości odzyskania zdeponowanych środków czy wykorzystania wolnych dni doładowań.

Konfiguracja emulatora

Pliki konfiguracyjne do dekoderów są przygotowane tak, aby zagwarantować płynną i bezpieczna pracę dekodera z naszym systemem. Doświadczeni użytkownicy mogą oczywiście wprowadzać w nich poprawki wedle własnego uznania.
Należy jednak być ostrożnym żeby nie zakłócać pracy serwera. Jeżeli wadliwa konfiguracja dekodera będzie miała negatywny wpływ na serwer (zbyt dużo zapytań, intensywny ruch itp.), subskrypcja zostanie zablokowana.
Jeżeli więc nie masz absolutnej pewności czy zmiana, którą chcesz wprowadzić jest właściwa, zapytaj administratora w dziale wsparcia.

Zachowania niedopuszczalne

Szanujemy naszych użytkowników oraz staramy się o nich dbać. W ramach wzajemności oczekujemy szacunku dla nas i naszej pracy. W związku z tym nie będą tolerowane zachowania złośliwe, obraźliwe czy mające na celu osiągnięcie nieuprawnionych korzyści. Dotyczy to zarówno komunikacji z administratorem jak i działaniem na szkodę infrastruktury systemu.
Jakiekolwiek zachowania z tych kategorii będą miały jeden i ten sam finał - całkowite zablokowanie konta użytkownika, przepadek zdeponowanych środków, dezaktywacja subskrypcji oraz zablokowanie adresu IP.