PolSharing

Witamy w PolSharing

PolSharing to system umożliwiający swoim użytkownikom oglądanie wszystkich polskojęzycznych kanałów dostępnych w satelitarnych ofertach operatorów NC+ oras Cyfrowy Polsat. Przeznaczony jest dla tych, którzy znajdują się poza obszarem działania oficjalnych dystrybutorów, albo których nie stać na drogi abonament. U nas cena korzystania z pełnej oferty zaczyna się już od 25 zł miesięcznie czyli 300 zł rocznie (płatności realizowane w BitCoin).
System działa na zasadzie cardsharingu, to znaczy udostępnia użytkownikom uprawnienia z oficjalnych kart operatorów. Do korzystania z naszej oferty potrzebne są jedynie: antena satelitarna, dekoder działający w systemie Enigma2 oraz dostęp do Internetu.
Wszelkie wątpliwości wyjaśni instrukcja jak zacząć.

Bardzo prosimy o zaznajomienie się z "Polityką prywatności" oraz "Zasadami korzystania z serwisu" znajdującymi się na dole strony przed rozpoczęciem korzystania z serwisu.
Wiadomości
Awaryjne płatności w Bitcoin Cash
2018-01-14 18:19:34
Ze względu na ogromne przeciążenie sieci Bitcoin (skrót BTC) transfery są stały się bardzo drogie a czas realizacji transakcji sięga nawet wielu dni. Dlatego też tymczasowo dopuszczamy dodatkową możliwość płacenia za pomocą Bitcoin Cash (sktór BCH). Niestety transakcje takie muszą być procesowane ręcznie wiec chwilę to potrwa. Kwoty transakcji będą przeliczane od razu na dni, które będą dodawane do puli. Przelicznik wynosi 1 dzień za 1 zł wartości transakcji w BCH. Po dokonaniu takiej transakcji prosimy o podanie ID użytkownika oraz ID transakcji w BCH. Jak tylko transakcja bedzie przeprocesowana, powiadominy o tym. Oczywiście płatności w BTC będą działać tak jak do tej pory.
Płatności w Bitcoin
2017-12-09 10:42:31
Przypminamy, że jedyną walutą jaką obsługuje system jest Bitcoin (ze skrótem BTC). Żadne inne waluty nie są honorowane. Prosimy o tym pamiętać aby omyłkowo nie kupować różnych odmian Bitcoina posługujących się skrótami BCH, BCC czy jakimikolwiek innymi. Nie mamy dostępu do przesylanych środków a jedynie te transfery księgujemy więc ewentualne zwroty środków wysłanych w innej walucie są bardzo kłopotliwe bądź niemożliwe.
PPV - KSW 40
2017-10-16 14:04:31
Transmisja z kolejnego KSW 40 będzie dostępna w ramach subskrypcji. Gdyby były problemy z jej znalezieniem należy ponownie przeskanować satelitę a następnie znaleźć program o nazwie PPV HD KSW40
PPV - KSW 39
2017-05-25 10:12:54
Informujemy, że transmisja z KSW 39 będzie dostępna w ramach subskrypcji. W przypadku problemów z jej znalezieniem należy ponownie przeskanować satelitę a następnie znaleźć program PPV HD: KSW39.
Przeładowana sieć Bitcoina
2017-03-03 12:32:34
W ostatnich dniach sieć Bitcoina jest bardzo przeładowana co powoduje, że transakcje z bardzo niskimi prowizjami potwierdzane są bardzo powoli a te z najniższymi są nawet odrzucane. Aby uniknąć problemów z szybkim potwierdzeniem transakcji sugerujemy używanie wyższych prowizji przy wysylaniu środków.
Opóźnienia potwierdzania transakcji
2017-02-01 21:12:09
Niektóre transakcje bitcoina potwierdzane są z bardzo dużym opóźnieniem sięgającym nawet 2-3 dni. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest ustawienie prowizji transakcji na bardzo niskim poziomie. Nie mamy wpływu na czas potwierdzania transakcji więc w przypadku opóźnień prosimy kontaktować się z tym, kto wysłał transakcję.
UWAGA - BARDZO WAŻNA INFORMACJA O BLOKOWANIU SUBSKRYPCJI!
2017-01-01 12:43:50
Niektóre nowe dekodery Vu+ np. Zero, Solo2 4K zostały oryginalnie wyposażane we wtyczkę szybkiej zmiany kanałów (Fast Channel Change - FCC), która zaśmieca serwer. Wtyczka ta MUSI być bezwzględnie wyłączona, w przeciwnym przypadku będziemy zmuszeni wyłączyć subskrypcję. Bardzo prosimy o upewnienie się czy taka wtyczka jest wyłączona zanim się uruchomi subskrypcję. W przypadku jeżeli subskrypcja już przestała działać, upewnij się że wtyczka FCC jest wyłączona i skontaktuj się z nami celem wznowienia subskrypcji. Problem dotyczy obecnie wyłącznie dekoderów Vu+. Według naszej wiedzy użytkowników innych dekoderów ta informacja nie dotyczy.
Zmiana układu programów na satelicie
2016-12-02 10:36:42
W ciągu ostatnich dni zmienił się układ niektórych programów na satelicie - nadawane są na innych kanałach niż do tej pory. Zmiana dotyczy programów Polsatu. Jeżeli jakiś program "zniknął", należy zaktualizować używaną listę kanałów zastępując brakujący kanał działającą wersją.
PPW - KSW 37
2016-11-12 07:52:18
Jak zwykle informujemy, że gala KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia 2016 będzie dostępna w ramach każdej aktywnej subskrypcji. W razie braku kanału do wyboru na dekoderze należy zaktualizować listy kanałów bądź przeskanować satelitę i znaleźć odpowiedni kanał PPV.
PPV - KSW 35
2016-05-22 11:20:29
Informujemy, że gala KSW 35, która odbędzie się 27 maja będzie dostępna w ramach subskrypcji. Podobnie jak przy poprzedniej gali jeżeli kanałów PPV nie widać na liście, to możliwe, że konieczna będzie aktualizacja tych list bądź ponowne przeskanowanie satelity i dodanie kanału ręcznie.
PPV Adamek-Molina
2016-04-01 17:15:56
Uprzedzając pytania niektórych użytkowników chcielibyśmy potwierdzić, że gala bokserska Adamek-Molina, która odbędzie się 2 kwietnia 2016, będzie dostępna w ramach naszej subskrypcji. Jeżeli kanałów PPV nie widać na liście, to możliwe, że konieczna będzie aktualizacja tych list bądź ponowne przeskanowanie satelity i dodanie kanału ręcznie.
UWAGA - ZMIANA CENNIKA
2016-04-01 00:18:36
Zgodnie z zapowiedzią, od dnia dzisiejszego obowiązuje nowy cennik korzystania z sharingu. Zmiana cen została podyktowana koniecznością zmian w infrastukturze jakie musieliśmy wprowadzić aby zagwarantować stabilność usługi.
UWAGA - ZMIANA CENNIKA
2016-03-19 14:19:00
W związku z wzrostem kosztów utrzymania systemu związanym z ostatnią awarią jesteśmy zmuszeni zwiększyć cenę abonamentu z dotychczasowej 25 zł za 30 dni, na 30 zł za 30 dni. Ceny krótszych i dłuższych okresów również zmienią się proporcjonalnie. Zmiana zostanie wprowadzona z dniem 1 kwietnia.
Uwaga! Zmiana zasad księgowania transakcji
2016-01-19 15:40:42
Ze względu na dużą ilość błędnych transakcji generowanych przez sklep 4coins zmuszeni zostaliśmy do zmiany zasad księgowania środków na osobistym koncie użytkownika.
Od dnia dzisiejszego środki będą dostępne dopiero po uzykaniu przez transakcję przynajniej jednego potwierdzenia (średnio trwa to około 10 minut), nie tak jak do tej pory kiedy środki były dostępne po kilku sekundach od wpłaty.
Zmiana w dziale wsparcia
2015-12-01 12:24:50
Dotychczas uzywany mechanizm kontaktu z administratorem okazal sie malo wygodny wiec postanowilismy go zmienic. Od dzisiaj problemy mozna zglaszac przez komunikator gadu-gadu.
Jednoczesnie umiescilismy w dziale wsparcia odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania.
Polsat Boxing Night na PPV dostępne u nas!
2015-09-16 10:42:14
Z przyjemnością informujemy, że W ramach naszej oferty dostępna będzie transmisja Polsat Boxing Night transmitowana na kanale PPV, która odbędzie się 26 września. Oczywiście będzie dostępna dla wszystkich posiadaczy aktywnych subskrypcji. Miłego oglądania!
PODANY UŻYTKOWNIK NIE ISTNIEJE
Z jednego adresu IP można stworzyć tylko jedno konto w ciągu 30 minut. Zapraszany później.
Polityka prywatności
Zachowanie prywatności oraz absolutnej anonimowości użytkowników PolSharing jest naszym najwyższym celem. Cały system został zaprojektowany tak, żeby utrzymać absolutną poufność tego kto, kiedy i w jaki sposób korzysta z naszych usług. Dołożyliśmy wszelkich starań aby żadne informacje pozwalające identyfikować użytkowników nigdy nie były potrzebna - żadnych adresów email, imion, numerów telefonów, adresów itp. Dlatego też na żadnym etapie wykonywania usługi przez PolSharing żadne tego typu informacje nie są gromadzone przez nas ani nie jest możliwe ich gromadzenie przez podmioty zewnętrzne.

Szyfrowana komunikacja z PolSharing

Komunikacja z serwis internetowy, na którym się właśnie znajdujesz jest zabezpieczony certyfikatem SSL więc wszystkie informacje wymieniane między Tobą a nami są szyfrowane i niedostępne osobom postronnych np. administratorowi sieci czy dostawcy Internetu.

Anonimowość konta użytkownika

Założenie konta w PolSharing nie wymaga podania jakichkolwiek danych. Konto tworzone jest automatycznie przez system a użytkownikowi udostępniany jest unikalny, 40-to znakowy klucz dostępu (np. 494898558F0930840916AE2098410B40DF2BAF4A) służący do logowania. Nie są potrzebne żadne inne dane.
Nowo stworzone konto zostaje automatycznie oznaczone unikalnym 8-mio znakowym identyfikatorem (np. E55FA437) wykorzystywanym do identyfikacji konta przy zgłaszaniu problemów do administratora PolSharing.

Anonimowość płatności

Wszystkie operacje pienięzne realizowane są z wykorzystaniem BitConi'ów - całkowicie anonimowej i absolutnie bezpiecznej waluty. Nie ma możliwości sprawdzenia kto przekazał środki, komu je przekazał i za co. Dlatego wszystkie takie transakcje są całkowicie anonimowe. Ceny naszych usług wyrażone są w złotówkach jednak płatności dokonuje się wyłącznie z wykorzystaniem BitCoin'ów. Jeżeli BitCoin to dla Ciebie coś nowego, zajrzyj do naszej instrukcji, do działu BitCoin, gdzie wyjaśnisz wszystkie wątpliwości.

Anonimowość korespondencji

Korespondencja między użytkownikiem a administratorem PolSharing realizowana jest wyłącznie za pomocą wewnętrznego systemu w części "Wsparcie". Nie potrzebujesz więc wysyłać żadnych maili ani też podawać swojego adresu pocztowego.

Poufność komunikacji dekodera z serwerem

Dekoder posiadający aktywną subskrypcję łączy się z naszym serwerem przez kanał szyfrowany 224 bitowym kluczem (np. F8941BD0340DEE85470FC0498AFC) wiec nie ma możliwości podejrzenia treści takiej komunikacji.
Zasady korzystania z usług
Robimy z naszej strony wszystko aby zapewnić naszym użytkownikom komfort oraz absolutne bezpieczeństwo korzystania z naszych usług. Dlatego też ustaliliśmy reguły na jakich ta współpraca będzie się odbywać. Jeżeli poniższe warunki są dla Ciebie nie do zaakceptowania, nie możesz korzystać z naszych usług. Jesteśmy jednak przekonani, że poniższe reguły uznasz za oczywiste i nie będą stanowić dla Ciebie żadnego ograniczenia.
Zasad jest ledwie kilka jednak ich naruszenie doprowadzi nieuchronnie do zablokowania konta użytkownika.

Jedna subskrypcja = jeden dekoder

Pojedyncza subskrypcja może być wykorzystywana na jednym i tylko jednym dekoderze. Próba uruchomienia tej samej subskrypcji na kolejnym dekoderze spowoduje wyłączenie jej na poprzednim. Częste przełączanie jednej subskrypcji między dekoderami, które poważnie wpływa na obciążenie serwera będzie skutkowało jej zablokowaniem.

Nieaktywna subskrypcja

Jeżeli subsbrypcja wygasła, powinna być ona doładowana bądź wyłączona na dekoderze aby ten nie obciążał serwera. Jeżeli przez 48 od wygaśnięcia subskrypcji nie zostanie ona wyłączona, adres IP z jakiego realizowane jest połączenie przestanie mieć dostęp do serwera.

Zakaz współdzielenia

Mamy świadomość, że istnieją programy umożliwiające przekazywanie uprawnień z pojedynczej subskrypcji większej ilości dekoderów. Ich użycie jest zabronione. Konto uzytkownika, który będzie współdzielił subskrypcję, zostanie zablokowane bez możliwości odzyskania zdeponowanych środków czy wykorzystania wolnych dni doładowań.

Konfiguracja emulatora

Pliki konfiguracyjne do dekoderów są przygotowane tak, aby zagwarantować płynną i bezpieczna pracę dekodera z naszym systemem. Doświadczeni użytkownicy mogą oczywiście wprowadzać w nich poprawki wedle własnego uznania.
Należy jednak być ostrożnym żeby nie zakłócać pracy serwera. Jeżeli wadliwa konfiguracja dekodera będzie miała negatywny wpływ na serwer (zbyt dużo zapytań, intensywny ruch itp.), subskrypcja zostanie zablokowana.
Jeżeli więc nie masz absolutnej pewności czy zmiana, którą chcesz wprowadzić jest właściwa, zapytaj administratora w dziale wsparcia.

Zachowania niedopuszczalne

Szanujemy naszych użytkowników oraz staramy się o nich dbać. W ramach wzajemności oczekujemy szacunku dla nas i naszej pracy. W związku z tym nie będą tolerowane zachowania złośliwe, obraźliwe czy mające na celu osiągnięcie nieuprawnionych korzyści. Dotyczy to zarówno komunikacji z administratorem jak i działaniem na szkodę infrastruktury systemu.
Jakiekolwiek zachowania z tych kategorii będą miały jeden i ten sam finał - całkowite zablokowanie konta użytkownika, przepadek zdeponowanych środków, dezaktywacja subskrypcji oraz zablokowanie adresu IP.